Načítám Akce

Nadcházející Akce

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Navigace pro zobrazení Akce

SVĚTLUŠKOVSKÁ PŘESPÁVAČKA

26. dubna, 16:00 - 28. dubna, 12:00

Anoooo. Bude i letos. Přespávačka jen pro světlušky. Jaké asi bude její téma? Co si letos rádkyně přichystaly?

Květen 2024

ÚKLID PŘÍRODY (Jitřenky & Strážci světla)

4. května

Pojď společně udělat něco pro naši planetu. Pojďme ji společně ukázat, jak jsme za ni rádi. Jak moc si naší planety vážíme.

OTEVŘENÍ TRNÁVKY

25. května

Již několik let se naši kluci i holky věnovali opravě staré fary v Trnávce. A po velké rekonstrukci, bourání, spoustě času, sil i úsilí, se to podařilo. Skautské centrum Trnávka se otevírá! Více informací o centru ZDE.

Zobrazit více »

FOTOSOUTĚŽ (Jitřenky & Strážci světla)

26. května

Fotky. Zachycené momenty, vzpomínky, zážitky. Radosti i strasti. Letos to bude teda pěkně promakané! Pojď zachytit zážitky, ale zároveň si užít spoustu srandy. Odměna tě nemine.

Červen 2024

VÝPRAVA „NA BOSO“ (Jitřenky & Strážci světla)

15. června

Nová akce s velkým ohlasem. Jaké to je chodit bez bot? A jaké to je, když nás jde bez bot více?

Červenec 2024

SKAUTSKÝ TÁBOR (Jitřenky & Strážci světla)

2. července, 0:00 - 17. července, 0:00

Skautský tábor 2024 a opět společně. Jitřenky a Strážci světla opět v akci! Jaká celotáborová hra by nás mohla letos čekat? To je prozatím tajemstvím.

+ Export akcí