Jak to teď bude…

Tak nám vláda zase dovolila se na chvíli scházet (uvidíme, jak dlouho to vydrží). Každopádně jsme moc rádi a těšíme se, až spolu prožijeme (skoro) všechny tradiční vánoční akce! Sice letos proběhnou trošku jinak, ale to vůbec nevadí!

Za pár dní proběhne Vánoční schůzka. Byly jsme zvyklé, že toto předvánoční setkání se konalo jako akce všech skautek a světlušek oddílu. Letos to nebude možné kvůli omezenému počtu osob v místnosti, a proto budou mít každá družinka svou Vánoční schůzku v době klasické schůzky. Budeme rády, když s sebou holkám zabalíte nějaké cukroví a dárek, který si potom s jinou světluškou/skautkou vymění – z toho plyne – kdo donese dárek, dostane dárek nazpět.

24.12. budeme rozdávat Betlémské světlo, bližší informace na plakátku v záložce AKCE.

26.12. jsme chodívali i s kluky koledovat do LDN. To letos nebude možné, proto jsme se rozhodly, že letos nakreslíme na schůzkách přání, které pak předáme. Děti budou kreslit na schůzkách, ale mohou i doma. Mohou se zapojit i mladší sourozenci, Vy,…kdokoli 🙂 Odevzdání přání bude na poslední schůzce nebo na Betlémském světlu.

27.12. nás čeká výprava na Svatý Hostýn. Na tuto každoroční výpravu jste zváni i Vy – rodiče. 🙂 Těšíme se na Vás! Bližší info dodáme později.